Berk ve Çıp Çıp Dedektif Oldu
4. baskı
 
İlk Kitaplar (3-8 yaş)Dizi
Berk Dizisi

Berk ve Çıp Çıp Dedektif Oldu

Kaan Elbingil

Editör: Müren Beykan
Resimleyen: Merve Atılgan

Cesaretini topla ve yakala şu hırsızı!

Berk Mucit Oldu ve Berk Operacı Oldu adlı kitaplarıyla büyük ilgi çeken opera sanatçısı, yazar Kaan Elbingil, Berk’in son macerasında, köpekle kurulan dostluğu, komik bir dedektiflik merakıyla birleştiriyor. Ailelerin ve çocukların birlikte keyifle, eğlenceli vakit geçirerek okuyabileceği, sürprizlerle dolu yeni öyküde, Berk gülmecenin dozunu artırıyor! Mahalledeki hırsızı yakalamaya merak salan Berk’in yeni serüveni de, ilk iki kitaptan bağımsız okunabiliyor. Önyargılar, dayanışma, arkadaşlık ve aldanma gibi kavramları mizahla dokuyan öykü, sanatçı Merve Atılganın etkileyici desenleriyle çokrenkli bir hayal dünyası sunuyor.

Konusu

Berk’in yeni hedefi dedektif olmaktır. Dünyanın en önemli işi budur ona göre! Ailenin yeni üyesi Çıp Çıp köpek de ortağı olacaktır. İkili, mahalle kasabından okula, her yerde suç ve suçlu aramaya başlar. Ancak orda burda çalınan eşyalardan anlaşıldığı üzere zaten ortada bir hırsız vardır. Mahalleli Çıp Çıp’ı suçlu ilan edince işler karışır. Berk, ortağını temize çıkarabilecek midir?..

Kaan Elbingil
YAZAR

Kaan Elbingil

1971 yılında Rize’de doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi İzmir Devlet Konservatuvarı’nda başladığı şan eğitimini, 1994’te Bilkent Üniversitesi Müzik Fakültesi Şan Bölümü’nde tamamladı. Ankara Devlet Opera ve Balesi’nin ardından İzmir Devlet Opera ve Balesi’nde koro sanatçısı olarak görev aldı. Radyo programları hazırlayıp sunan Kaan Elbingil, şimdilerde İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nde görevli. Pozitif köpek eğitmeni de olan sanatçının “Dedektif Köpek Cash” adlı çocuk müzikali, 2016 sezonunda İstanbul Şehir Tiyatroları’nda gösterime girdi. Elbingil, ilk resimli çocuk öyküsü Berk Mucit Oldu’ da (2016) mizah dolu üslubuyla dikkati […]
 Yazar sayfasına git

Yazarın diğer kitapları

3. baskı
3. baskı
20. baskı

Teknik Özellikler

88 sayfa
150x200 mm
İthal kitap kâğıdı
Renkli resimli
1. baskı: 2019
4. baskı: 2022
ISBN: 978-605-9405-89-8
Barkod: 978-605-9405-898

Önerilen Sınıflar

2. Sınıf3. Sınıf4. Sınıf

Temalar

yetenekköpekarkadaşlıkailehediyededektiflikesnafsuç-cezagizemyaşlılıkkuşkupul koleksiyonuyoga

Eğitsel Temalar

BİREY ve TOPLUM
BİLİM ve TEKNOLOJİ
ÇOCUK DÜNYASI
SANAT

Scroll to Top
Scroll to Top