Uçuçböceği Bon Bon
9. baskı
 
İlk Kitaplar (3-8 yaş)Resimli Öykü

Uçuçböceği Bon Bon

Sedef Örsel

Resimleyen: Betül Sayın
Editör: Müren Beykan

Kardeş beklemenin heyecanı üzerine rengârenk bir kitap!

Okumaya başlamamış ya da yeni başlamış çocuklar için sevimli mi sevimli bir öykü! Sedef Örsel ve illüstratör Betül Sayın ikilisinin birlikte hazırladığı ilk kitap, aileye yeni katılacak kardeş haberini ve yarattığı etkileri sıcacık bir dille konu ediyor. Özenle hazırlanan kitap, gerek öyküsü gerekse resimleriyle çocuklarımızın en sevdikleri arasında.

Konusu

Şirin uçuçböceği Bon Bon, ailesinin tek çocuğuydu. Günlerini gül bahçesinde yeni yeni şeyler öğrenerek geçiriyordu. Tek derdi, uçarken anne ve babasının ardında kalmak, onlara yetişememekti. Derken bir gün, güzel bir haber aldı. Sonunda, en arkada uçmaktan kurtulacaktı! Nasıl mı dersiniz?..

Sedef Örsel
YAZAR

Sedef Örsel

1970’te İstanbul’da doğan Sedef Örsel, Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nden mezun oldu. Ardından, New York Hunter College’da Sosyal Araştırmalar alanında lisansüstü programını tamamladı. Uzun süre insan kaynakları, eğitim ve davranış bilimleri üzerine çalışmalarına devam etti ve 2007 yılında Academy for Coaching Parents International’dan Ebeveyn ve Aile Koçu sertifikası aldı. Halen bu alanda bireysel ve kurumsal danışmanlık yapıyor ve eğitimler veriyor. Çeviriler de yapan Örsel’in Günışığı Kitaplığı tarafından yayımlanan çocuk kitapları, her ikisi de tanınmış sanatçı Betül Sayın tarafından desenlenen Uçuçböceği Bon Bon (2002) […]
 Yazar sayfasına git

Yazarın diğer kitapları

9. baskı

Teknik Özellikler

24 sayfa
200x230 mm
1. hamur kâğıt
Renkli resimli
1. baskı: 2002
9. baskı: 2018
ISBN: 978-975-6227-77-0
Barkod: 978 975 6227 770

Önerilen Sınıflar

Anasınıfı1. Sınıf

Temalar

ailekardeşlikuçmaközverisevgibebekbüyümekdoğa

Eğitsel Temalar

DOĞA ve EVREN
DUYGULAR
BİREY ve TOPLUM
KİŞİSEL GELİŞİM

Scroll to Top
Scroll to Top