Kim Bu Gelen?
3. baskı
 
İlk Kitaplar (3-8 yaş)Resimli Öykü

Kim Bu Gelen?

Gökçe İrten

Editör: Müren Beykan

Bilinmeyenin gizemi hiç bu kadar

eğlenceli olmamıştı!

Genç illüstratör Gökçe İrten’den hem çocukların hem de yetişkinlerin ilgisini çekecek, özgün bir kitap! Desenlerin diliyle okurlarını iletişim üzerine düşündüren sanatçı, eğlenceli bir maceraya davet ediyor. Merak duygusunu tetikleyerek küçük-büyük kavramını ve bir amaç uğruna, vazgeçmeden mücadele etmeyi kendine özgü üslubuyla anlatıyor. Sürprizi içinde saklı bu “sessiz kitap”, çocuklarıyla görsel okuma yaparak nitelikli vakit geçirmek isteyen ebeveynler için birebir.

Konusu

Üç tavuğa, bilmedikleri, görmeye de boylarının yetmediği bir “şey” yaklaşmaktadır. Ama ama… o da ne! Gelenin kocaman ayakları, üstelik gümbür gümbür adımları var. Bacak mı onlar, yoksa direk mi? Zıplarlar, olmaz! Atlarlar, olmaz! Kimdir acaba bu gelen?..

Yayın hakkı ALMANYA’ya satılmıştır.

Gökçe İrten
YAZAR

Gökçe İrten

1990 yılında İzmit’te doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Seramik ve Cam Tasarımı Bölümü’nden mezun oldu. Sabancı Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Bir dönem, Londra Sanat Akademisi’nde resimli çocuk kitabı illüstrasyonu üzerine eğitim aldı. İlk resimli çocuk kitabı Kim Bu Gelen? (2017) Günışığı Kitaplığı tarafından yayımlanan İrten, çalışmalarına İstanbul’da devam ediyor.
 Yazar sayfasına git

Teknik Özellikler

42 sayfa
235x220 mm
1. hamur kâğıt
Renkli resimli
1. baskı: 2017
3. baskı: 2023
ISBN: 978-605-9405-27-0
Barkod: 978-605-9405-270

Önerilen Sınıflar

Anasınıfı1. Sınıf

Temalar

hayvanlarseslerbüyük-küçükiletişimkorkumerakcesaretaklını kullanmakinatçılıkçağrışımlar

Eğitsel Temalar

DOĞA ve EVREN
DUYGULAR
İLETİŞİM

Scroll to Top
Scroll to Top