Günışığı Kitaplığı, okuma kültürünün erken yaşta edinilmesi ve okuyan nesiller yetiştirilmesinde büyük rol oynayan CIK BROSUR VE POSTERkütüphanelerimiz için, uzman kütüphaneciler tarafından geliştirilen “Çocuklar İçin Kütüphane – Çocuk ve Okul Kütüphaneleri İçin Uyarlanan DEWEY Onlu Sınıflandırma Sistemi” broşürünü ve “Aradığım Kitap Nerede?” afişini hazırladı.

Çocuklar İçin Kütüphane broşürü için…

Aradığım Kitap Nerede? afişi için… 

Günışığı Kitaplığı için kütüphaneci yazar
Suzan Geridönmez tarafından geliştirilen “Çocuklar İçin Kütüphane” projesi (afiş ve broşürü), kütüphanecilerin çocuk kitaplarını sınıflandırmasını çok kolaylaştırıyor. Çocuk ve gençlik kitaplarının, bilimsel kütüphane sınıflandırma sistemine eklenmesi sayesinde kütüphane kullanıcısı çocuklar ve yetişkinler aradıkları ya da ihtiyaç duydukları kaynağa hızla ulaşabiliyor.

Günışığı Kitaplığı’nın kütüphanecilerin hizmetine sunduğu “Çocuklar İçin Kütüphane – Çocuk ve Okul Kütüphaneleri İçin Uyarlanan DEWEY Onlu Sınıflandırma Sistemi” broşürünü ve “Aradığım Kitap Nerede?” afişini edinmek ve daha ayrıntılı bilgi almak için: kutuphane@gunisigikitapligi.com

Facebook Instagram Twitter Youtube