Günışığı Kitaplığı ve genç markası ON8, yeni kitapları ve 20. yıla özel sürprizlerle Karadeniz’de!

Edebiyat yayıncılığındaki 20. yılını kutlayan Günışığı Kitaplığı ve genç markası ON8, yeni kitapları ve 20. yıla özel sürprizleriyle 23-28 Şubat tarihlerinde düzenlenen Karadeniz 2. Kitap Fuarı’nda, Samsunlu okurlarıyla buluşuyor.

Çocuk ve gençlik edebiyatı yayıncılığında 20. yılını kutlayan Günışığı Kitaplığı ve genç markası ON8, 23-28 Şubat 2016 tarihlerinde, TÜYAP Samsun Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi – Tekkeköy’de düzenlenen Karadeniz 2. Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluşuyor. Fuara, Salon 1, 302A no.lu standıyla katılan yayınevi, tüm kitaplarının yanı sıra en yeni kitaplarını da Samsunlu okurlarıyla buluşturacak. Günışığı Kitaplığı’nın 20. yılına özel tasarlanan, 100’den fazla yazar ve çizerin alıntı ve desenlerinin bir araya geldiği Çizgili Defter de yayınevi standında ilk defa Samsunlu edebiyatseverlerin beğenisine sunulacak.

Dedektiflik öyküleriyle sevilen, ödüllü yazar Gülsevin Kıral, fuar kapsamında Yolları ve Öyküleri Kesişen Umut Sokağı Çocuklarıetkinliğinde Samsunlu okurlarıyla bir araya gelecek ve kitaplarını Günışığı Kitaplığı standında imzalayacak. Gülsevin Kıral’ın yakında yayımlanan yeni çocuk romanı Umut Sokağı Çocukları, fuara gelecek çocuklar için sürpriz niteliğinde.

Günışığı Kitaplığı’nın tanıtacağı yeni kitaplar arasında, yazdığı ve resimlediği kitaplarıyla çocuklar tarafından çok sevilen, ödüllü çocuk kitapları yazarı Behiç Ak’ın yeni çocuk romanı Bebek Annem, İtalyan edebiyatının Hans Christian Andersen Ödülü sahibi, büyülü kalemi Angela Nanetti’nin son çocuk romanı Düşler Sirki, çağdaş edebiyatımızın önemli öykücülerinden Neslihan Önderoğlu’nun gençler için kaleme aldığı yeni öykü kitabı Mutsuz Palyaçolar Örgütü de bulunuyor. Felsefeyi çocukların gündelik yaşamına ustalıkla yerleştiren ve dünyada milyonlarca okura ulaşan Brigitte Labbé’nin “Çıtır Çıtır Felsefe” dizisinin 29. kitabı Hatırlamak ve Unutmak da kitapseverlerle buluşacak yeni kitaplardan.

Dünya Kitap’ın “2015 Yılın Telif Kitabı” ödülüne değer görülen, Ahmet Büke’nin İnsan Kendine De İyi Gelir kitabı ile sevilen yazar İrem Uşar’ın sürükleyici gençlik romanı Ben Ayrıkotu ise yayınevinin genç edebiyat markası ON8’den yayımlanan yeni kitapları.

Vladimir Tumanov’un bugüne dek yüz binlerce okurla buluşarak 100. baskısına ulaşan Kraliçeyi Kurtarmak ve 90. baskısına ulaşan Haritada Kaybolmak kitaplarıysa yenilenen tasarımları ve kutulu özel baskı setiyle Günışığı Kitaplığı standında kitapseverleri bekliyor.

Karadeniz 2. Kitap Fuarı etkinliklerimiz

26 Şubat 2016, Cuma

Söyleşi: Yolları ve Öyküleri Kesişen Umut Sokağı Çocukları
Konuşmacı: GÜLSEVİN KIRAL
13.00-13.45  Karadeniz Salonu

İmza Saatleri
11.00-12.00 / 14.00-16.00 Gülsevin Kıral

İmza saatleri Günışığı Kitaplığı’nın Salon 1, 302A no.lu standında yapılacaktır.

Facebook Instagram Twitter Youtube