Çağdaş çocuk ve gençlik edebiyatının önemli yayınevlerinden Günışığı Kitaplığı ve genç markası ON8, 13-21 Mayıs 2017 tarihlerinde, Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenecek 9. Kocaeli Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluşuyor. Fuara, B 38 no.lu standıyla katılan yayınevi, tüm kitaplarının yanı sıra en yeni kitaplarını da tanıtacak.

“Tombiş Kitaplar” ve “Gülümseten Öyküler” dizileriyle çok sevilen, yazdığı ve resimlediği kitaplarıyla uluslararası üne sahip sanatçı Behiç Ak, yeni resimli öyküsü Gökdelene Giren Bulut ve yeni çocuk romanı Çatıdaki Gezegen’in yanı sıra, tüm kitaplarını fuar ziyaretçileri için imzalayacak.

Güçlü öykülemesi ve özgün üslubuyla sevilen öğretmen, yazar Ömer Açık, ses getiren kitapları Menekşe İstasyonu ve Benim Babam Ömür Adam’ın ardından üçüncü romanı Montsuzlar’ı Kocaelili kitapseverler için imzalayacak.

İz bırakan öyküleriyle tanınan usta öykücü Necati Güngör’ün insanlığın gölgelenen değerlerini anımsattığı yeni öykü kitabı Bir Hikâye Yaz İçinde İnsan Olsun, gizemli kurgularıyla beğenilen Sevgi Saygı’nın minik okurlar için yazdığı 4 kitaplık yeni “Yasemin ve Lavanta” dizisi, roman ve öyküleriyle sevilen ödüllü yazar Hacer Kılcıoğlu’nun yeni öykü kitabı Havaya Bak ve çok ödüllü Fransız yazar Jo Hoestlandt’ın çocuksu duyguların ve doğanın dilinden konuştuğu büyüleyici romanı Kocaman Kalpli Günışığı Kitaplığı’nın fuarda tanıtacağı yeni kitaplardan bazıları.

Genç edebiyat markası ON8’in Kocaelili okurlara tanıtacağı yeni kitapları arasında, çağdaş edebiyatımızın üretken yazarlarından Neslihan Önderoğlu’nun yeni romanı Ay Dolandı ve dünya çapında tanınan yazar Karen Foxlee’nin ödüllü gençlik romanı Gece Mavisi Elbise bulunuyor.

9. Kocaeli Kitap Fuarı 13-21 Mayıs 2017
Günışığı Kitaplığı ve ON8 EtkinlikleriB 38

17 Mayıs 2017 Çarşamba

İMZA SAATLERİ
10.30-13.00  Behiç Ak – Günışığı Kitaplığı standında

20 Mayıs 2017 Cumartesi

İMZA SAATLERİ
10.30-14.00  Ömer Açık – Günışığı Kitaplığı standında

Fuara giriş ücretsizdir.  |  Ziyaret saatleri: 13-21 Mayıs 10.30-21.00
Uluslararası Fuar Merkezi Sanayi Mahallesi, Kocaeli

Facebook Instagram Twitter Youtube