27 Nisan – 5 Mayıs 2019 tarihleri arasında düzenlenecek 11. Kocaeli Kitap Fuarı’nda, A17 no.lu standımızla yer alacağız. Bu yıl da yeni kitaplarımızı okurlarıyla buluşturacak, fuar süresince tüm kitaplarımızı %30’u aşan indirimlerle satışa sunacağız.

Bugüne dek yüz binlerce okura ulaşan Eyvah Kitap!ın yaratıcısı, yazar Mine Soysal, son romanları Daralan ve Uzakta (ON8) ile İzmit’te! Her kesimden gencin sesini duyulur kılan, gençlik edebiyatımızın sıradışı kalemi Soysal, okurlarıyla standımızda buluşacak ve kitaplarını imzalayacak.

Edebiyatımızın her yaştan okura seslenebilen şair ve yazarlarından Çiğdem Sezer, yeni çocuk romanı Kamyon Kafeyi Kocaelili kitapseverler için imzalayacak. Fuar ziyaretçileri, ödüllü Köprü Kitaplar koleksiyonundan Hayat Pastanesi ve Saklı Bahar (ON8) adlı romanlarını da yazarımıza imzalatabilecek.

Yüz binlerce çocuğun başucu kitaplarından olan “Küçük Cadı Şeroks” üçlemesinin yazarı Aslı Der’in yeni romanı Denek E.E.E., edebiyatımızın saygın ödüllerinin sahibi Ahmet Büke’nin küçükler için kaleme aldığı Neşeli Günler; çocuk ve gençlik edebiyatımızın üretken yazarlarından Hacer Kılcıoğlu’nun romanı Radyo Pencere, usta öykücü Necati Güngör’ün yeni kitabı Babam Şimdi Çok Uzaklarda, dünya çocuk edebiyatının en önemli isimlerinden Andrew Clements’in yeni kitabı Haylazların Kralı, Brigitte Labbé’nin modern bir klasik haline gelen “Çıtır Çıtır Felsefe” dizisinin 31. kitabı Şans ve Şanssızlık ve ödüllü sanatçı Rocio Bonilla’nın yeni resimli öyküsü Kardeşler! fuar standımızda tanıtacağımız yeni kitaplarımızdan bazıları.

Nitelikli kitaplarla, sevdiğiniz yazarlarla buluşabileceğiniz bir fuar geçirmeniz dileğiyle.

İmza günlerimizin ayrıntılı programı aşağıdadır.

11. Kocaeli Kitap Fuarı | 27 Nisan – 5 Mayıs 2019
Günışığı Kitaplığı ve ON8 Etkinlikleri | İmza saatleri A17’deki standımızdadır.

3 MAYIS 2019 Cuma

ÇİĞDEM SEZER
İMZA SAATİ: 13.00 – 15.00

4 MAYIS 2019 Cumartesi

MİNE SOYSAL
İMZA SAATİ: 11.00 – 15.00

 

Fuara giriş ücretsizdir.
Ziyaret saatleri: 27 Nisan – 5 Mayıs 10.30-21.00
İnterteks Uluslararası Fuar Merkezi – Sanayi Mahallesi, Kocaeli

İLETİŞİM  Basın Sorumlusu Oya Balkan  |  oya@gunisigikitapligi.com  |  0530 962 70 89

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook Instagram Twitter Youtube