Çağdaş çocuk ve gençlik edebiyatının seçkin eserlerini 17 yıldır okurlarla buluşturan ödüllü yayınevi Günışığı Kitaplığı, 13-17 Şubat 2013 tarihleri arasında 2. Antalya Kitap Fuarı’nda kitapseverlerle bir araya geliyor. Cam Piramit, Sakıp Sabancı Fuar ve Kongre Merkezi’nde bu yıl ikincisi düzenlenecek fuara 504 no’lu standıyla katılan yayınevimiz, yıllardır özenle yayımladığı tüm kitaplarının yanı sıra, yeni kitaplarını da fuar ziyaretçilerine sunacak.

Günışığı Kitaplığı’nın iki yeni kitabı ilk kez bu fuarda okurla buluşacak: Çok yönlü sanatçı Behiç Ak’ın Tombiş Kitaplar dizisinin ilki Benim Bir Karışım ve Çıtır Çıtır Felsefe dizisinin 23. kitabı Diktatörlük ve Demokrasi. İzmirli yazar Hacer Kılcıoğlu’nun çocuk romanı Gevrekçiii ile Avrupa edebiyatının özgün kalemi Zoran Drvenkar’ın resimli öyküsü Yerde Ağır Gökte Hafif de fuarda tanıtılacak yeni kitaplar arasında.

Yayınevi bu yıl fuarda, gizem dolu macera romanlarıyla çok sevilen yazar Yeşim Saygın Armutak’ı konuk ediyor. 15 Şubat Cuma günü saat 13:15’te, Düden Salonu’nda son kitabı Baykuş Yemini üzerine söyleşecek Armutak, söyleşi öncesinde Günışığı Kitaplığı standında kitaplarını imzalayacak.

Facebook Instagram Twitter Youtube