Günışığı Kitaplığı ve genç markası ON8, usta yazarları, yeni kitapları ve 20. yıla özel sürprizlerle Bursa’da!

Çocuk ve gençlik edebiyatı yayıncılığında 20. yılını kutlayan Günışığı Kitaplığı ve genç markası ON8, 19-27 Mart tarihlerindeki 14. Bursa Kitap Fuarı’nda okurlarıyla buluşuyor. TÜYAP Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek fuara, Salon 2, 504 no.lu standıyla katılan yayınevi, tüm kitaplarının yanı sıra en yeni kitaplarını da Bursalı okurlarına sunacak.

Günışığı Kitaplığı’nın 20. yılına özel tasarlanan, 100’den fazla yazar ve çizerin alıntı ve desenlerinin bir araya geldiği Çizgili Defter de yayınevi standında edebiyatseverlerin beğenisine sunulacak. Vladimir Tumanov’un bugüne dek yüz binlerce okurla buluşarak 100. baskıyı aşan Kraliçeyi Kurtarmak ve 90. baskıyı aşan Haritada Kaybolmak kitaplarıysa yenilenen tasarımları ve kutulu özel baskı setiyle Günışığı Kitaplığı standında kitapseverleri bekliyor.

Yazdığı ve resimlediği kitaplarıyla çocuklar tarafından çok sevilen Behiç Ak, fuar kapsamında “Mizah Ustası Behiç Ak Okurlarıyla Buluşuyor!” etkinliğinde Bursalı okurlarıyla bir araya gelecek; çok ödüllü çocuk romanı Yaşasın Ç Harfi Kardeşliği!’ni ve yeni çocuk romanı Bebek Annem’i imzalayacak.

Günışığı Kitaplığı’nın tanıtacağı yeni kitaplar arasında, dedektiflik öyküleriyle sevilen, ödüllü yazar Gülsevin Kıral’ın yeni romanı Umut Sokağı Çocukları, çağdaş edebiyatımızın önemli öykücülerinden Neslihan Önderoğlu’nun gençler için kaleme aldığı yeni öykü kitabı Mutsuz Palyaçolar Örgütü; felsefeyi çocukların gündelik yaşamına ustalıkla yerleştiren ve dünyada milyonlarca okura ulaşan Brigitte Labbé’nin “Çıtır Çıtır Felsefe” dizisinin 29. kitabı Hatırlamak ve Unutmak da bulunuyor. Gençlik edebiyatındaki verimiyle tanınan yazar Mine Soysal, kitaplarını Bursalı edebiyatseverler için imzalayacak.

Genç edebiyat markası ON8’in Salon 2, 504’teki özel standında İnsan Kendine De İyi Gelir kitabı ile 2015 Yılın Telif Kitabı Ödülü’ne değer görülen Ahmet Büke’nin yeni kitabı Gizli Sevenler Cemiyeti ilk kez Bursalı okurların beğenisine sunulacak.

14. Bursa Kitap Fuarı etkinliklerimiz

23 Mart 2016, Çarşamba

İMZA SAATLERİ
10.30-13.00  Mine Soysal
14.00-15.00  Mine SoysalON8 standında

26 Mart 2016, Cumartesi

İMZA SAATLERİ
10.30-15.00  Ömer Açık, Gülsevin Kıral

İmza saatleri Günışığı Kitaplığı’nın Salon 2, 504 no.lu standında yapılacaktır.

Facebook Instagram Twitter Youtube